Regulamin użytkowania


1. Użytkownik ma dostęp do listy produktów dostępnych na stronie internetowej.

2. Produkty dostępne w platformie są jedynie pomocą dla użytkownika , ale nie mogą być traktowane jako odpowiednik realnego produktu.

3. Mimo dołożenia wszelkich starań produkty dostępne na stronie mogą różnić się od realnego produktu, kolorem, proporcjami jak i w niektórych przypadkach wzorem.

4. Produkty dostępne na stronie nie prezentują realnego dostępnego stanu magazynowego i w niektórych sytuacjach może się okazać, że produkt dostępny na stronie nie jest dostępny w magazynie.

5. Dostawy realizowane są za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej.

6. Zgodnie z regulaminem firmy kurierskiej wysłane zamówienia obowiązuje 3 dniowy termin dostarczenia, jednak w większości przypadków towar dostarczany jest po dwóch dniach.

7. Przesyłka powinna być sprawdzona w obecności kuriera i w przypadku widocznych uszkodzeń wynikających z transportu powinien być sporządzony protokół reklamacyjny zgodny z regulaminem firmy kurierskiej w momencie otrzymania przesyłki. Protokoły sporządzane w innym terminie nie będą uwzględnianie jako reklamacyjne i firmy kurierskie nie będą uwzględniały reklamacji.